Automat na vodu je vskutku úžasně komplexním pomocníkem. V dnešní éře, kdy je zdravý životní styl neustále na očích, je také nesmírně aktuálním. Jak všichni víme, základem spolehlivého organismu je kvalitní a pravidelný pitný režim. Mějte proto nablízku něco, co vám zajistí příjem dobré pramenité vody po celý den. Výrobci se v současnosti začali zaměřovat mimo funkčnost také na moderní design. Nyní jsou proto v nabídce elegantní zpracování, které budou v domácnosti vítaným doplňkem.

Obecně je možné si vybrat ze dvou variant. A to podle toho, jaký budete chtít využívat zdroj vody. Automat na vodu z barelů se osazuje příslušným barelem o konkrétním objemu. Automat využívající vodovodní řad pak čerpá kohoutkovou vodu přímo z vodovodu. Každý z těchto druhů se hodí do jiných prostor. Pečlivě proto vybírejte.

Automat na vodu z barelu

Výdejník na barely se obecně hodí do menších prostorů. U této varianty také odpadá nutnost filtrace vody. Najdete-li si barel s pramenitou vodou od věrohodného dodavatele, bude zkrátka vždy čistá a kvalitní. Jednou z funkcí automatů je také tepelná úprava – chlazení a ohřev. Pro náročnější uživatele jsou připraveny tzv. sodobary. Během okamžiku si budete moci připravit oblíbenou sodovku.

Automaty na vodu z barelu se vyrábí i v krásných stolních provedeních. Díky své ergonomii si tak najdou své místo skutečně kdekoliv.

Automaty POU na vodovodní řad

Zde se jedná o lehce složitější řešení. Tento druh automatu je potřeba napojit přímo na vodovod. Hodí se proto především do větších prostor – například veřejných míst nebo větších skladů. Nutné je zde zajistit filtraci vody. Kohoutková voda totiž pochází z povrchových vodních zdrojů – tzn. rybníky, potoky a řeky. POU výdejníky jsou z toho důvodu často již v základu filtry vybaveny. Pokud ne, každý model má v sobě prostor pro jejich dodatečnou instalaci.

Samozřejmostí je možnost úpravy vody – studená, teplý, sodovka (u některých modelů).

Pro více informací o distribuci automatů na vodu přejděte na https://www.crystalis.cz.

Categories: Zajímavosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *