Toužíte mít krásné a pevné tělo? Rozhodli jste se konečně zatočit s nadbytečnými kilogramy a zabojovat o lepší figuru? Pak zkuste naše typy. 

ŠTÍHLÝ PAS

Tradiční metoda

Posilování břicha. Ideální jsou zkracovačky, sklapovačky či výdrž ve vzporu na předloktích. Pro štíhlý pas je důležitý i aerobní trénink (běh, kolo, rotoped), který se postará o úbytek tuku v pase a nechá vyniknout vypracovaným břišním svalům.

Hravá metoda

Orientální tance. Oblíbená pohybová aktivita pro všechny věkové i váhové kategorie uvolňuje svaly pánevního dna a zádové svalstvo a učí pozitivnímu vnímání těla.

Příjemná metoda

Ultrashape. Neinvazivní metoda odbourávání podkožní tukové tkáně je bezbolestná, rychlá (1–2 hodiny) a nemá žádné vedlejší účinky. Využívá cílený ultrazvukový paprsek speciálního přístroje, jenž narušuje tukové buňky pod povrchem kůže. Ultrazvuková liposukce má trvalý charakter, lze ji ale využít pouze pro doladění siluety postavy, nezbaví vás přebytečných kil.

Speciální metoda

Injekční lipolýza. Několika vpichy tenkou jehlou se do lokality s vyšším množstvím tuku, který se nedaří odstranit cvičením ani dietou, aplikuje speciální přírodní směs, jež rozpouští nadměrné tukové zásoby, odstraňuje zvazivovatělé zatvrdlé tkáně a zlepšuje cirkulaci v dané oblasti.

HEZKÉ POPRSÍ

Tradiční metoda

Cílené posilování. Vaše ňadra budou dokonale tvarovaná, když budou mít pevný základ. Ten představují prsní svaly a zádové svalstvo. Tyto svalové skupiny posílíte pomocí plavání a speciálních cviků, jako jsou klasické kliky s překříženýma nohama nebo opakované tlačení dlaní před hrudníkem silně proti sobě.

Hravá metoda

Zpevňující masáž. Kvalitní masáž oblasti dekoltu regeneruje prsní tkáň, napomáhá zlepšovat tonus pokožky, přispívá ke zlepšení napnutí kůže a podporuje uvolnění a rovnováhu energie. Je prováděná vonnými oleji, které zmírňují vrásky, strie a cíleně působí proti ochablé pokožce.

Příjemná metoda

Profesionální ošetření. Pěstící a zpevňující program pro ňadra a pokožku v oblasti výstřihu zahrnuje ošetření dekoltu, zad a paží včetně aplikace vypínací masky. Speciální přípravky a jemná masáž se postarají o hloubkovou výživu a regeneraci pokožky, redukují vrásky a pigmentové skvrny, zpevňují ochablou pleť prsů a dekoltu.

Speciální metoda

Přístrojová modelace. Pulzní vakuová masáž stimuluje střídavým tlakem prokrvení a mízní tok, odbourává podkožní tuk a zpevňuje ochablé svalstvo a vazivo poprsí. Kůže se vypíná, obnovuje se její elasticita a již po pár sezeních je dekolt plnější, hladší, bez výrazných vrásek či jiných nedostatků.

KŮŽE BEZ CELULITIDY

Tradiční metoda

Pravidelný pohyb. K eliminaci pomerančové kůže, která vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a deformace podkožního vaziva, přispívají sporty stimulující metabolismus a odbourávání tukových buněk. Odborníci doporučují kombinaci chůze, plavání a jízdy na kole, vhodný je také běh, kolečkové brusle či tenis. Důležitá je ale pravidelnost a radost z pohybu.

Hravá metoda

Rolletic. Speciální masážní stroj využívá stimulačních účinků akupresurních drah k regulaci fyziologických pochodů trávení, proudění krve a lymfy, zlepšení svalového tonusu, pohyblivosti kloubů a správného držení těla. Pravidelné používání tohoto přístroje zlepšuje metabolismus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů, pomáhá odstraňovat projevy celulitidy, odbourává tukové polštářky a formuje postavu.

Příjemná metoda

Lymfatická masáž. Ruční lymfodrenáž stimuluje lymfatický systém, který při zpomalené činnosti způsobuje ukládání zbytků látkové výměny v tkáních – tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky. Cílený masážní tlak má za následek zrychlení metabolických procesů, detoxikaci těla, odstranění pocitu těžkých nohou či dokonce bolesti hlavy. V mnoha případech je zřejmé také vytvarování a zeštíhlení postavy. Lymfatická masáž slouží rovněž k prevenci vzniku křečových žil, při léčbě akné či v boji proti vráskám.

Speciální metoda

Endermologie. Pomocí přístroje na principu dávkovaného vakua a válečkové masáže se narušují tukové buňky a odplavují se spolu s toxiny zvýšeným odtokem lymfy. Masáž uvolňuje ztuhlou tkáň, zlepšuje prokrvení pokožky, navrací její elasticitu, odstraňuje celulitidu a celkově zlepšuje vzhled pokožky. Jedno ošetření trvá asi hodinu, výsledky jsou však patrné až po osmi až deseti sezeních.

VYTVAROVANÉ NOHY

Tradiční metoda

Sportovní aktivity. K hezkému tvaru končetin vám pomůže aqua aerobik, jízda na kole, rotopedu či spinning, těm línějším prospěje nahradit výtah chůzí do schodů. „Výborný cvik na posílení všech svalů nohou jsou střídavé výpady,“ říká odbornice na fitness. „Nevykročujte ale příliš dopředu, svaly tak dostatečně neprocítíte a cvik ztrácí na účinku.“

Hravá metoda

Masáž lávovými kameny. Oblíbenou masáž, zaměřenou na dolní končetiny a chodidla, si dopřejte v rámci prevence křečových žil a k odstranění pocitu těžkých nohou. Unavené nohy si odpočinou, povzbudí se krevní oběh, tlak horkých kamenů uvolní křeče, zregeneruje tkáně a obnoví energii.

Příjemná metoda

Salonní ošetření. Zeštíhlující ošetření nohou, které zlepšuje i stav celulitidy, začíná příjemnou masáží peelingem, který odstraňuje odumřelé buňky a pomáhá aktivovat jejich funkce. „Po aplikaci zeštíhlujícího fluidu následuje lymfatická masáž a speciální termozábal, závěrečnou péči pak představuje masáž zpevňujícím výživným tělovým mlékem,“ doplňuje kosmetička.

Speciální metoda

Vacupress. Podtlaková baňková masáž, která působí do hloubky podkoží, působí nejen na zlepšení stavu celulitidy, ale má také skvělé účinky na zpevňování a vypínání ochablého podkožního vaziva a zeštíhlení a formování zvolených partií těla. Následný termozábal s éterickými oleji pomáhá při tvarování těla, odvodnění a pročištění organismu. Celé ošetření trvá zhruba 80 minut a ideální počet návštěv je 6–10, nejlépe každý druhý den.

ZPEVNĚNÉ TĚLO

Tradiční metoda

Pilates. Cvičební metoda, která kombinuje to nejlepší z jógy a vrcholového sportu, intenzivně protahuje a posiluje celé tělo.

Hravá metoda

Power Plate. Nemáte na cvičení čas? Zkuste speciální vibrační přístroj, na kterém se cvičí pouze deset minut! Trénink je hodně namáhavý, díky vibracím však svaly pracují intenzivněji a výsledky jsou tak stejné jako klasické hodinové cvičení.

Příjemná metoda

Komplexní ošetření Thalgo Slim & Sculpt. Celkové ošetření proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům a povislé pokožce spočívá ve speciální masáži pro vyrýsování siluety.

SPECIÁLNÍ METODA

New-Life B. E. A. M. Přístroj, který umožňuje stimulovat a aktivovat specifické svaly a svalové skupiny pomocí elektrických impulzů polarizovaných elektrod, umožňuje aplikaci až osmdesáti různých programů.

A nezapomeňte se nám pochlubit s vašimi výsledky.

Categories: Fit Hubnutí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *