Příčiny bradykardie jsou negativní změny v systému srdečního převodního systému, které vedou k porušení šíření elektrického impulsu sinusového uzlu, což způsobuje nedostatečnou srdeční kontrakci. Může dojít k poruchám v sinusovém uzlu, což vede k narušení srdečního rytmu, a nakonec k bradykardii, tachykardii nebo arytmii. Příčiny těchto poruch mohou být různé změny v srdečním svalu – myokarditida, ateroskleróza věnčitých cév, způsobujících onemocnění ischemické choroby srdeční, kardio, postinfarction jizvy a další.

Vlašské ořechy

Vezměte pět set gramů jader vlašských ořechů, nutno rozdrtit, přidat k nim dvě stě padesát gramů sezamového oleje a dvě stě padesát gramů cukru. Dále budete potřebovat čtyři citrony, které musí být nařezané na čtyři kusy, zalijeme jedním litrem vařící vody, dostanete hustou směs. Užíváme jednu polévkovou lžíci třikrát denně půl hodiny před jídlem. Vhodné je při bradykardii zařadit do jídelníčku včelí pyl a mateří kašičku, rybí olej, lněný olej, olivový olej, mořské řasy.

Řebříček obecný

Patnáct gramů suchého řebříčku, vaříme, nalít sklenici vody. Vařit patnáct minut, a pak se necháme stát po dobu jedné hodiny. Užíváme jednu polévkovou lžíci třikrát denně.

Semena fenyklu

Použijeme půl litru červeného vína a vaříme deset minut na mírném ohni, ideálně ve smaltovém hrnci. Poté do vína nasypeme padesát gramů pozemních semen fenyklu a vaříme dalších deset minut na mírném ohni. Necedíme, nalejeme do sklenic. Lék uchováváme v ledničce, ale užíváme ho (1 lžíci) při pokojové teplotě třikrát denně půl hodiny před jídlem. Léčba bradykardie je 2 týdny, a pak dát pauzu deset dnů a opakovat.

Lemon a česnek

Vezměte deset kusů citrónů, zalijeme vařící vodou a nechat ležet po dobu jedné minuty. Poté z každého citronu vymačkáme šťávu. Přidáme česnek – deset hlav, rozsekat najemno. Česnek lépe rozdrtíte, pokud přidáte trochu citrónové šťávy. Také budete potřebovat jeden litr kvalitního medu. Smíchejte všechny ingredience, nalijeme do třílitrové sklenice a uložíme chladném místě, ale ne v ledničce. Necháme vyluhovat deseti dnů, jen každý den zatřeseme se sklenicí.

Užíváme čtyři čajové lžičky jednou denně půl hodiny před jídlem, důkladně rozpuštěné. Můžete si lék vzít na prázdný žaludek v ranních hodinách. Léčba trvá tři měsíce, přesně tak, jak byla navržena, opakujte po roce.

Categories: Bylinky Nemoci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *