Thajské masáže zažívají v současné době svůj boom. Z předních příček již dávno vytlačily běžné evropské masáže, a to především díky svým znatelným účinkům na celé lidské tělo. Dnes jsou již běžně dostupnými i v České republice. A jaké pozitivní účinky vám tento typ masáže přinese?

Pozitivní účinky na lidské tělo

Originální thajské masáže mají velmi široké spektrum pozitivních účinků na lidské tělo i duši. Jen stěží by šlo zmínit veškeré jejich účinky. Dokáží si poradit například s únavou, bolestmi hlavy, stresem, ztuhlými svaly, bolestmi zad a kloubů a šlo by pokračovat dále. Kromě toho mají thajské masáže významné regenerační, ale i rehabilitační účinky. Dokáží také povzbudit krevní oběh v lidském těle a posílit imunitní systém.

V čem je thajská masáž jiná?

Hlavní rozdíl mezi thajskou masáží a běžnými evropskými masážemi spočívá především v rozdílných účincích, používaných technikách a odlišném pohledu na lidské tělo. Evropská masáž v podstatě působí pouze na konkrétní svalové oblasti, kdežto thajská masáž působí na více svalových oblastí najednou a pracuje s akupresurními body na lidském těle a energetickými drahami. Stlačováním těchto bodů pak dochází k proudění energie v celém lidském těle a následkem toho k léčení a vytvoření vnitřní rovnováhy.

Užijte si masáž v centru Prahy

Chcete vyzkoušet účinky thajské masáže na vlastní kůži? V tom případě navštivte specializovaný salóny Gold Hand Thai Massage, které se nachází v Praze. A to ve Vodičkově ulici Praha 1 a v ulici Koulova Praha 6. Do své péče si vás vezmou rodilé Thajky, které znají veškeré tajemství thajských masáží. Originální thajské masáže Praha se navíc řadí mezi jedny z nejlepších v České republice.

Více informací získáte na webových stránkách salónu.

 

Categories: Fit Zajímavosti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *